Gebze kurye

Gebze kurye İngiltere'de ve toplumun etrafında büyüyen birçok kişi için, Biggles çocukluğunun sürekli bir parçasıydı. Aslında, bir kopyasını ya da bir yere iki Biggles kitabı olmayan bir çatı katı veya ikinci el kitapçı bulmak için zorlanıyordunuz.

Ve yalan söylediğin tüm kitaplardan kurtulmak cazip gelse de, Biggles kitaplarını aldatmak daha sonra pişmanlıklarla sana izin verebilir. Niye ya? Çünkü seni bir çocuk olarak eğlendiren James Bigglesworth'un maceraları, şimdi güzel bir kuruşa değer olabilir.Gebze kurye Kaptan W.E.'nin antika kopyaları Johns'un iyi durumda olan hikayeleri, genellikle tavanınızda yaşadıkları yıllar için iyi bir geri dönüş olan, yaklaşık £ 30-40 civarında kazanabilir. Öte yandan, ilk baskılar, yüzlerce nikâh kazandıklarını farz ederek, birkaç yüz sterlin kazanabilir. Nadir bir ilk baskı şu anda 2.000 £ 'dan fazla satılabiliyor gibi görünüyor - orijinal üç-shilling fiyat etiketi üzerinde kullanışlı bir kar!

Ama bu eski kitapları tavan aralığınızda bir kar haline dönüştürmek için nasıl gidiyorsunuz? Bunları eBay'e atmadan önce akılda tutulması gereken birkaç anahtar nokta var.

Ürününüzü dikkatli bir şekilde seçin

Hemen hemen her Biggles kitabı için iyi bir pazar olmasına rağmen, yaş veya durum ne olursa olsun, serilerde toplayıcılara daha fazla değecek belirli taksitler vardır, tıpkı daha iyi durumda olan kitaplar gibi bir açık artırmada daha fazla para kazanacaktır.Gebze kurye Kitabın hangi sürümünün olduğunu görmek için sattığınız her kitabın ilk sayfasını kontrol ettiğinizden emin olun. İlk baskılar, özellikle mükemmel durumdalarsa diğer baskılardan çok daha fazla satıyorlar. Aslında, Biggles Flies East'in kopyasının ilk baskısı olduğunu farketmek, bunun 40 sterlin ve 400 sterlinin satılması arasındaki fark olabilir.

Değerini bil

Genel bir öneri olsa da, Biggles kitaplarına ne zaman sormanız gerektiğini tam olarak bilmeniz önemlidir. Yukarıda belirtildiği gibi, tüm bu kitap, kitaplarınızın değerini tamamen değiştirmek için ilk sayfada birkaç kelimedir ve aynı şeyi yapabilecek bir dizi başka faktör vardır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Gebze kurye”

Leave a Reply

Gravatar